Titles you rated
PossessionRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Basement SatelliteRated ★ 4.0
Brandy Hellville & the Cult of Fast FashionRated ★ 3.5
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 3.0
A hot roofRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 2.5
The WitchesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5