Movies
Ratings
62
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0