Movies
Ratings
73
The MistRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0