Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5