Series
Ratings
37
ERASEDRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Tiny CreaturesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Everything Sucks!Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5