Series
Ratings
51- Fairy TailRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0