Titles you rated
Step UpRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5