Movies
Ratings
57
Another FamilyRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5