Movies
Ratings
511
ZootopiaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
AnatomyRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Satan's SlavesRated ★ 2.0
The GiftRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0