Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5