Movies
Ratings
84
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Cheaper by the DozenRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 1.5
KikujiroRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5