Series
Ratings
122
One Punch ManRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
General Hospital 2Rated ★ 5.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0