Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5