Movies
Ratings
104
Blindly in LoveRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0