Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Toe to ToeRated ★ 2.0
- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.5
- Mystery of Humanity Continuing, and LoversRated ★ 2.5
- Two HoursRated ★ 3.5
- In SecretRated ★ 2.0
- Bleak dayRated ★ 3.0
- Dreams Come TrueRated ★ 4.0
- Shall we take a walk?Rated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5