Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0