Movies
Ratings
313
Summer WarsRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5