Movies
Ratings
260
DuneRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ShameRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.5