Movies
Ratings
194
Walking TallRated ★ 4.0
Gridiron GangRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
9Rated ★ 2.5