Titles you rated
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- The Get DownRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0