Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0