Titles you rated
HauntersRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0