Series
Ratings
99
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0