Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 3.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.5
What Happens in VegasRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5