Movies
Ratings
100
Now You See MeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0