Titles you rated
The Flowers of WarRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0