Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0