Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 2.5