Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 4.5
HalloweenRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5