Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0