Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.0
Angel Has FallenRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0