Series
Ratings
197
Agents of MysteryRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Fresh off the SeaRated ★ 4.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 4.5
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 4.5
- 모든 패밀리Rated ★ 4.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0