Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0