Movies
Ratings
45
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5