Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Nowhere SpecialRated ★ 4.5