Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0