Titles you rated
No MercyRated ★ 4.5- City of DamnationRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5