Titles you rated
MoneyRated ★ 3.5- HeroRated ★ 5.0
- Love ResetRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5