Movies
Ratings
403
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Nowhere GirlRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.5
Soul SurferRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0