Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5