Series
Ratings
187- Physical: AsiaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5