Titles you rated
Green LanternRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 2.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Saw VRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5