Titles you rated
Royal FamilyRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.5
TemptationRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
RememberRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5