Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0