Series
Ratings
92
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5