Movies
Ratings
516
The Soul-MateRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.5
War HorseRated ★ 4.5
The Mountain IIRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.0
Land of MineRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Top StarRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Hurricane HeistRated ★ 3.5
Prisoners of the SunRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5