Series
Ratings
13
The PacificRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 0.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0