Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5