Movies
Ratings
282
Train ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.0
The LettersRated ★ 3.5
Ghost TrainRated ★ 2.0
For Love's SakeRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
The God of CookeryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5