Series
Ratings
37
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0- 너무 귀여워Rated ★ 3.0
- 사슴남자Rated ★ 1.5
A Song to the SunRated ★ 4.0- Kindaichi Kosuke vs Akechi KogoroRated ★ 3.5
Senryokugai SosakanRated ★ 3.0
Breathless SummerRated ★ 4.0- 도쿄전력소녀Rated ★ 2.5
- 날씨 언니Rated ★ 2.0
Clinic on the SeaRated ★ 3.0- Wの悲劇Rated ★ 3.5
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0